0
0,00 
Mini Cart
  • Empty cart

    No products in the cart.

O Nas

Poznaj Nas !

Bubble Print&Design

Witajcie w drukarni internetowej, która w prosty i szybki sposób zrealizuje Twoje projekty!

Bubble Print&Design to drukarnia internetowa, w której stawiamy na nowoczesność, jakość oraz szybki czas realizacji zleceń. Wierzymy, że da się połączyć najlepsze kompetencje drukarni z wygodą świata internetu.
Każda marka ma swoją historię. Jako drukarnia działamy na polskim i europejskim rynku zapewniając Naszym Klientom wysoką jakość usług. Nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży poligraficznej.

Potrzebujesz pomocy przy projektowaniu graficznym? – odezwij się do Nas ! Przygotujemy i wykonamy najbardziej skomplikowany projekt zapewniając 100 % satysfakcji.

Jeśli posiadasz swój własny projekt graficzny prosto i szybko wyślij go do Nas na e-maila: doma@drukland.pl  Zweryfikujemy jego poprawność i przekażemy do realizacji.

Nasza drukarnia zapewnia wysoką jakość druku oraz zaoszczędza Twój czas umożliwiając realizację zleceń w ekspresowych terminach.

Kładziemy duży nacisk na odpowiednie wyposażenie naszej drukarni. Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania, które gwarantują satysfakcję i zadowolenie Naszych Klientów.

Łącząc dwie główne kompetencje: empatię i profesjonalizm lepiej rozumiemy oczekiwania
i potrzeby Klientów. Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania.

Sklep powstał z myślą o użytkownikach, którzy cenią wygodę, łatwość obsługi (brak konieczności konfigurowania produktu – optymalnie dobrane parametry najczęściej kupowanych produktów), jakość i dobrą cenę.

Regularnie przygotowujemy też promocje (deal of the day) oferując produkty w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Bubble Print&Design – Zaufany Partner w biznesie!

1000
Zrealizowanych projektów
145
Partnerzy
1756
Zadowolonych Klientów
1900
Obserwujących

Proces realizacji zleceń


3 STEPS
– Zobacz w jak szybki i prosty sposób dokonasz realizacji swojego zlecenia. Na każdym etapie pomocą i radą służy wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza.

1
Kup dowolny produkt

Kup dowolnie wybrany produkt. Jeśli wybrałeś produkt który wymaga wysłania projektu, prześlij go
na e-mail doma@drukland.pl. W przypadku braku własnego dokonaj zakupu u Nas.

2
Weryfikacja i druk

Poprawnie zweryfikowany plik trafia na Dział produkcji. Przystępujemy do realizacji Twojego zlecenia.

3
Wysyłka do Klienta

Z Działu produkcji towar trafia na magazyn, gdzie zostaje dla Państwa spakowany i nadany do wysyłki.

Dowiedz się więcej o Naszych usługach

Zajmujemy się profesjonalnym drukiem cyfrowym, offsetowym, wielkoformatowym. Zakres usług naszej firmy obejmuje także sitodruk, plotowanie, oklejanie aut i witryn oraz termotransfer. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces produkcyjny na miejscu co skraca czas produkcji i pozwala na utrzymanie konkurencyjnych cen oraz zrealizowanie kompleksowo zlecenia od A do Z bez pośredników co czyni Nas solidnymi partnerami na polu poligrafii.

Druk offsetowy

Najczęściej stosowana technologia druku przemysłowego. Jest metodą bardzo zaawansowaną.

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne to proces komunikacji wizualnej i rozwiązywania problemów za pomocą typografii, fotografii, ikonografii i ilustracji.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to jedna z popularniejszych technik druku. Metoda druku wykonywana przy pomocy elektrofotograficznej maszyny drukarskiej.

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy to nowoczesna technologia stosowana do produkcji form drukowanych na materiale banerowym, folii i papierze.